Postitatud

Kuidas tellida?

Enne esmakordset kontaktläätsede tellimist külasta silmaarsti või optometristi, kes määrab sulle sobivad kontaktläätsed. Edaspidi soovitame silmi kontrollida vähemalt 1 kord aastas.

Ostes läätsed Lenspoint’st kinnitad, et:

* silmaarst või optometrist on sulle määranud kontaktläätsed
* määratud kontaktläätsed on sulle sobivad ja mugavad
* oskad kontaktläätsi kasutada ja hooldada

Lenspoint’i e-poest tellimine on mugav, lihtne ja kiire:

1. Vali sobivad läätsed

2. Lisa läätsed ostukorvi
Läätsede andmed leiad retseptilt või oma praeguste läätsede karbilt.

3. Registreeru püsikliendiks või osta külalisena
Püsikliendina saad kõik kaubad soodsamalt. Lisaks saad salvestada tellimusi ja jälgida nende täitmise käiku, teha kiireid kordustellimusi ning infot uutest pakkumistest.

4. Vali kohaletoimetamise viis ja maksa
Me pakume tasuta kohaletoimetust üle 50€ ostudele. Kohaletoimetusviisiks on võimalik valida SmartPosti või Omniva pakiautomaate. Tasuda on võimalik pangaülekande teel.

5. Peale tellimuse vormistamist saadame sulle tellimuse kinnituse makse tegemise jaoks vajalike rekvisiitidega.  Ülekande selgitusse tuleb kirjutada tellimuse number. Tellimus läheb töösse peale kogu summa tasumist.
Ülekandeid on võimalik teha järgmiselt:
Saaja: Lenspoint OÜ.
LHV arvelduskonto: EE837700771001694715

SWIFT/BIC: LHVBEE22
Saaja pank: AS LHV Pank

Kui makse ei ole 5-päeva möödumisel meie kontole laekunud, siis loeme seda sooviks ostust loobuda ning tühistame sinu tellimuse.

Tellimuse kohale toimetamine:

Tellitud toote saadame Sulle mõne tööpäeva jooksul pärast arve laekumist või, kui kaupa laos ei ole, siis kuni 3 nädala jooksul. Täpsem tarneaeg sõltub toote kaubamärgist, konkreetsete tarneaegade kohta küsi lisainfot.

Tellimuse tühistamine / toote tagastamine:

Kui tellitud toode ei vastanud Sinu ootustele, ei sobinud  värv või tellisid vale tugevuse, siis on rikkumata, kasutamata ja originaalpakendis kaup võimalik 14 päeva jooksul paki kättesaamisest tagastada. Anna meile toote tagastamise või vahetamise soovist esimesel võimalusel teada e-maili teel.
Palun arvesta seda, et kui soovid tellimuse tagastada osaliselt ning kogutellimuse lõppsumma jääb alla 50 €, siis on Lenspoint OÜ-l õigus tagastatud toote maksumusest maha arvestada transpordile kulunud summa.
Toote tagastamise puhul jäävad saatekulud tagastaja kanda.

Raha tagastatud kauba eest laekub tagasi Sinu pangakontole esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul alates tagastatud toote kohale jõudmisest Lenspoint OÜ esindaja kätte. Postikulusid Lenspoint OÜ ei tagasta (v.a juhtudel, kui said vale või vigase toote).